Jestem pod dużym wrażeniem jakości publikowanych tutaj treści. Autor ma niezwykły talent do opowiadania historii i dzielenia się refleksjami. Wszystko jest napisane lekko, ale z dużą głębią. Dzięki temu blog wyróżnia się na tle wielu podobnych stron. Bardzo lubię sposób prowadzenia narracji oraz naturalność wypowiedzi. Czytanie tego to prawdziwa przyjemność.