Jestem pod wrażeniem tego, jak dobrze czyta się kolejne artykuły. Wpisy są płynne, ciekawe i bardzo dopracowane. Widać, że autor wkłada dużo pracy w przygotowanie treści. Szczególnie podoba mi się brak sztuczności i przesadnego formalizmu. Wszystko jest bardzo ludzkie i przyjazne. Takie blogi chce się polecać innym.