Z ogromną przyjemnością przeczytałam kilka ostatnich wpisów. Teksty są pełne ciekawych obserwacji i bardzo dobrze napisane. Podoba mi się, że autor nie boi się własnych opinii, ale jednocześnie nikogo nie atakuje. Taki wyważony styl jest dziś naprawdę rzadkością. Czytanie tego bloga daje dużo satysfakcji. Zdecydowanie warto tu wracać.