Ten blog wyróżnia się swoim charakterem i bardzo przyjazną atmosferą. Wpisy są interesujące i napisane z ogromną lekkością. Autor potrafi zaciekawić czytelnika oraz utrzymać uwagę do końca. Każdy artykuł ma swój klimat i pozytywną energię. Czyta się to z dużą przyjemnością. Zdecydowanie warto tutaj wracać.